Kuchyně pro Vás v krásném prostředí na okraji Prahy

moderní kuchyně

Kuchyně jen v moderním provedení

cz en de ruVýroba

 

 

Naše produkty pro vás vyrábíme „Průmyslově" to znamená, že výrobky dosahují maximální jakosti v přesnosti, kvalitě a způsobu zpracování. Právě od způsobu zpracování se odvíjí životnost produktů. Je rozdíl mezi nábytkem vyrobeným na automatické lince kdy máte jistotu, že každý prvek bude stejný než mezi výrobou takzvaně na koleni. Další rozdíly jsou v montáži jednotlivých dílců. Některé firmy nábytek pouze spojují samořeznými šrouby, což ale s tradiční výrobou pomocí kolíkovaných spojů nemá nic společného.

 

 

Nejnovější technologie umožňují dokonalé opracování povrchů a hran tak aby nedocházelo k jejich nešetrnému poškození. Pro názornost uvádíme tlakové tepelné připevnění ABS hran oproti nažehlování hran vyřazenou žehličkou.

 

 

Velice důležitým prvkem který ovlivňuje výslednou kvalitu produktu je prvotní výběr materiálu ze kterého bude vytvořen. Jedině dobře vysušené a odležené dřevo je ta pravá surovina pro váš nábytek. Třeba o měsíc zkrácená doba na sušení dřeva může znamenat rozdechnutí finálního výrobku o půl milimetru a to už je znát i laickým okem.

 

REKLAMA

Obrázek reklamy