Kuchyně pro Vás v krásném prostředí na okraji Prahy

moderní kuchyně

Kuchyně jen v moderním provedení

cz en de ruVeletrhy moderních kuchyní 2012 – které nepropásnout?

 

Módní trendy, designové směry, vývoj technologií, ale i výhodná cena – to vše nabízejí veletrhy specializované na kuchyně a kuchyňské vybavení. Které budou udávat prim v roce 2012?

 

 

24. – 26. Dubna 2012 – USA, Chicago

 

Kitchen & Bath Industry Show 

 

www.kbis.com

 

Kitchen & Bath Industry Show konanou v Chicagu na McCormig Place pořádá organizace sdružující stovky projektantů, stavitelů a maloobchodníků, kteří se zabývají moderními kuchyněmi nebo koupelnami. Na 500 vystavovatelů, které veletrh pojme, se může začít akreditovat již nyní. Veletrhu se zúčastní výrobci speciálních druhů „teplých“dřev, lednicí budoucnosti, ale i kuchyňských vychytávek, které si oblíbili američtí kuchaři a kuchařky. Na veletrhu se budou mezi jinými prezentovat i studenti amerických škol se svými kuchyňskými zlepšováky.

 

Proč se sem vypravit: V Chicagu se toho bude dít na konci dubna 2012 víc. Jarní summit NATO a G8 slibují ulice plné protestantů, muzikály ovšem poběží naplno. Veletrh je vhodný pro laickou, ale i odbornou veřejnost, která může využít bohaté konferenční části.

 

 

 

Nové systémy ukládání a zpracování potravin nebo vychytávky, jak co nejoptimálněji využít malý prostor. Mezinárodní veletrhy kuchyní představují nové "vychytávky".   

 

13. – 16. září 2012 – Česká republika, Praha

 

Fórum kuchyní

 

www.tendence.eu

 

Fórum kuchyní v pražské Incheba aréně nabídne to nejlepší z českého i světového trhu. Designový nábytek moderně pojatých kuchyní, trendy ve výmalbě, barvách i dekoračních předmětech. Nejnovější typy kuchyňských spotřebičů, nové způsoby osvětlení kuchyní i ukládání potravin či následné recyklace.

 

Proč právě sem: Úzce zaměřené Fórum kuchyní nebude rozptylovat ty, kteří bloudí mezi vystavovateli koupelnového vybavení, jenž se ke kuchyním často přidružují. Fórum kuchyní bude doplněno 17. Mezinárodním veletrh interiéru, designu, nábytku, osvětlení, dekorací a dárků Tendence 2012 a v pořadí třetí výstavou interiérového osvětlení Světlo a design.

 

 

26. – 29. září 2012 – Španělsko, Madrid

 

SICI-Integral Kitchen Exhibition 2012

 

100 vystavovatelů na 24 000 návštěvníků – takový je očekávaný poměr sil na španělském kuchyňském veletrhu, který na konci září ovládne Madrid. Veletrh mimo jiné představí nové typy pomocníků na úklid kuchyně a středomořské typy kuchyňských linek.

 

Proč se sem vypravit: Protože Madrid je na konci září úchvatný. Veletrh navíc bude prezentovat vedle klasických výrobků pro supermoderní kuchyně i současné trendy ve stavebnictví a v realitách. Španělský pohled na věc může tak být užitečný všem, kteří se chystají stavět nebo investovat do nemovitostí

 

Výmalba nebo raději tapeta? Velký kuchyňský stůl nebo skromnější posezení pro dva? Veletrhy moderních kuchyní inspirují své návštěvníky k tomu, jak se ve své kuchyni cítit co nejpříjemněji a jak co nejchytřeji využít disponibilní prostor.

 

11. – 14. října 2012 – Čína, Xiamen  

 

China Xiamen International Kitchen Bathroom Fair 2012

www.kbfair.com

 

Veletrh zaměřený na moderní kuchyně a koupelny se v čínském Xiamenu bude konat teprve podruhé.  Na 35 000 m2 výstavní plochy se představí na 600 vystavovatelů, převážně z Číny. Cílem veletrhu je podpořit vývoz domácích produktů, veletrh je ovšem zaměřen mezinárodně. Veletrh očekává ve svých 4 dnech 65 000 návštěvníků.

 

Proč se sem vypravit: Pokud holdujete asijskému designu, který využívá hry světel, přírodních motivů i specifických materiálů východu (bambus, porcelán aj.), určitě se vyplatí zhlédnout jej přímo tam, kde vzniká. Moderní kuchyně v japonském či čínském stylu ocení vyznavači harmonie a pomalejšího životního stylu. 

 

 


REKLAMA

Obrázek reklamy