Kuchyně pro Vás v krásném prostředí na okraji Prahy

moderní kuchyně

Kuchyně jen v moderním provedení

cz en de ruSupermoderní kuchyně od Störmer Küchen – jaké jsou jejich přednosti?

 

Až dokonce listopadu si pro vás server modernikuchyne připravil mimořádnou nabídku, díky níž lze koupit supermoderní kuchyně od společnosti Störmer Küchen za polovinu. Jaké jsou přednosti těchto designových skvostů?

 

Trendy v designu i výrobních postupech

 

Kuchyně od  Störmer Küchen pracují se dvěma typy trendů – designovými, které ovlivňují celkovou koncepci kuchyně, barvy či rozestavění spotřebičů, a s trendy ve výrobních postupech, které se promítnou do materiálů i způsobů jejich opracování. Moderní kuchyně není ta, která vypadá jako vystřižená z časopisu o sci-fi, ale především ta, která reflektuje měnící se potřeby svého majitele a technologický vývoj.

 

Variabilita i v rámci již vybrané kuchyně


Kuchyně vašich snů by vám měla vyhovovat se vším všudy. Nedělejte kompromisy jen proto, že vám firma tvrdí, že nedisponuje jiným odstínem pro barvu kuchyňské linky, jinou sestavou spotřebičů či odlišným kováním. Společnost Störmer Küchen nabízí pro každou svoji kuchyni 80 typů dveří a k nim 40 různých kování pro rukojetě.

 

Malé „účko“ kuchyně Salzburg skvěle zapadne i do středně velkého pokoje, ve kterém je kuchyňský kout plynně propojen s obývací částí a jídelnou. Nemáte odvahu na rudě červenou nebo by vzhledem k vašim tmavým podlahám celý interiér potemněl? Nevadí, vyberte si barvu i typ kování na míru.

 

Metalická zeleno-modrá barva vytvoří prosvětlenou moderní kuchyni, tmavá imitace dřeva zase skvěle vynikne se světlou podlahou a tam, kde je zbytek interiéru laděn do dřeva. Vaše kuchyně může být ale i rubínově červená, béžová v deseti různých odstínech nebo klidně luxusně černá s lesklým stříbrným kováním. Pouhým výběrem typu kuchyně by vaše rozhodování končit nemělo. Základní typ totiž odráží pouze možnosti daného prostoru (umístěný kuchyňského koutu, rozloha) a primární představu zákazníka (např. upřednostnění „účkové“ před „elkovou“), „vyřádit“ byste se ale měli na barvách a doplňcích.

 

Deska až na prvním místě...

 

„Peníze až na prvním místě“, říká dnes již okřídlené přísloví. Při výběru nové kuchyně byste měli svou pozornost upřít především na výběr vhodné pracovní desky. A pokud v současné nabídce trochu tápete, měl by vám ochotně pomoci odborník, který doporučí desku na míru vám vybrané kuchyni i na míru vašim očekáváním. Zohlednit je přitom nutné i zbytek prostoru, do kterého bude nová kuchyně umístěna. Příliš silné pracovní desky na sebe zbytečně poutají pozornost, u některých materiálů jsou ale nezbytností. Některé desky lze dodat v desítkách moderních barev, barevná rozmanitost ale může být vykoupena nemožností upravit desku tvarově přesně na míru specifickému prostoru. Kuchyně značky Störmer Küchen nabízejí 30 základních dekorů kuchyňských pracovních desek, které jsou dodávány v různých tloušťkách a v různých povrchových úpravách.

 

 

Silnější pracovní deska vyniká v kuchyni typu London, která není nikterak náročná na prostor. Barevně optimálně doplňuje lesklá vzorovaná dvířka, které zdobí jemné květy.

 

Celkovou kvalitu určuje kvalita nejmenšího detailu

 

Designově odvážná kuchyně sestavená z co nejlevnějších materiálů sice nadchne návštěvu, která se pokochá vnější krásou, jejímu dennímu uživateli ale poskytne medvědí službu. Uživatelskou pohodlnost určuje chytrá ergonomie prostoru a detaily, se kterými přijdete denně do styku. Když si připlatíte za design ale ušetříte na moderním technologickém řešení, můžete se ve své kuchyni po pár měsících začít podvědomě cítit velmi nekomfortně. Ani po hodinovém úklidu nevypadá kuchyně jako na katalogové fotce (dvířka nedovírají, olupuje se barva, nedostatek úložných prostor), vaření je namáhavé (špatná ergonomie prostoru) a prostor – byť rozlehlý – působí stísněně (špatné osvětlení, únik pachů z lednice či koše). Kuchyně Störmer Küchen jsou sestaveny tak, aby každý detail činil práci v kuchyni snazší a přirozenější. Speciální závěsy, robustní kovové zásobníky, praktické rohové zásuvky, skleněné dveře s hliníkovým rámem, nehlučné chromové koše. Méně hluku, méně zbytečných shybů, méně nevítaných pachů a nevyužitých míst.

 

 

Ke každé objednané kuchyni Störmer Küchen  navíc vysoce kvalitní digestoř Fratelli Onofri!

 


REKLAMA

Obrázek reklamy

woodmancx.com