Kuchyně pro Vás v krásném prostředí na okraji Prahy

moderní kuchyně

Kuchyně jen v moderním provedení

cz en de ru 

 

Sklo je moderní materiál, který je prověřen staletími na téměř všech stavbách ve všech kulturách a stavebních slozích. Představte si přírodní materiál s dokonalým povrchem, který je stoprocentně neporézní a hygienický a díky tomu si velmi dobře rozumí s potravinami. Můžete u něho vařit a nemusíte se bát využít jej ve své koupelně. Je to ideální materiál nejen na kuchyňské obložení ,ale i pro pracovní desky ,obložení koupelen ,parapety či další interiérové využití . Tento výrobek má prakticky stejné a v některých pohledech i výrazně lepší vlastnosti než umělý a přírodní kámen nebo klasická laminem potažená dřevotříska. Velmi dobře odolává mechanickému poškození škrábancům a vysokým teplotám.

O obkladech a pracovních deskách z kaleného skla


Skleněný obklad do kuchyně je praktický a velmi elegantní doplněk ,který doladí design na požadovanou úroveň. A dokáže uspokojit i toho nejnáročnějšího požitkáře. Navíc díky svým vlastnostem daleko předčí klasické staromódní kachlové obklady. Obklady z kaleného skla jsou velice odolné jak proti mechanickému poškození tak proti vysokému tepelnému zatížení při vaření. Moderním kuchyním dominuje minimalistický vzhled. Ten je charakteristický ostrými hranami a použitím kovu i skla. Skleněné obklady jsou trendem, který na tuto kuchyňskou módu navazuje. Proč jsou skleněné obklady čím dál oblíbenější? Důvodem je především jejich velká odolnost, díky níž je obložení ideální do namáhaného prostoru za kuchyňskou linkou. Náročný zákazník se však nechce vzdát komfortu pohodlně dostupných zásuvek v kuchyni ani snadno omyvatelného skleněného obkladu za varnou zónou což díky obkladu z kaleného skla není žádný problém. Standardní tloušťka tohoto skla je 6 mm, což je pro vysoce namáhaná místa, jako jsou elektrické zásuvky zabudované do obkladu nebo stěna v blízkosti varné desky ,díky svým vlastnostem naprosto dostačující. Výhodou skleněného obkladu je vedle moderního designu především jeho výborná omyvatelnost a odolnost vůči nejrůznějším čisticím prostředkům. Obklad z velkých formátů odstranil z kuchyně problém zamaštěných spár mezi dlaždičkami. S barevným sklem je možné udržovat kuchyň skutečně hygienicky čistou. Nabízí se velká škála rozměrů a složitějších tvarů aniž by bylo nutno sklo dělit. Pokud by zákazníka neuspokojila standardní nabídka barev dodavatel je schopen namíchat barvu takřka na přání a díky tomu zákazník dostane odstín který bude dokonale korespondovat s jeho kuchyní. Dnes je možné vyrobit i obklad z extra čirého skla ,aby vynikly světlé odstíny barev. Další z nesporných výhod je ,že má zákazník na výběr téměř neomezenou barevnou škálu. 

Další velice luxusní  věcí jsou skleněné pracovní desky ,které se začínají prodávat a montovat čím dál tím více i v našich končinách. Skleněné pracovní desky jsou z 10mm silného kaleného skla a díky tomu je zajištěná velice dobrá odolnost. Skleněné desky jsou nejpraktičtější ze speciálního materiálu který svým povrchem připomíná kůži. Tento povrch je velmi odolný a neporézní takže je velmi vhodný pro přípravu jídel. Speciálnímu hrubému povrchu nevadí ani klepání či krájení masa. Horkou pánev můžete přímo ze sporáku dát na pracovní desku což je u ostatních materiálů téměř nemožné.  Samozřejmostí jsou i pracovní desky z lesklého kaleného skla což působí velice luxusně a elegantně. 

Podrobné informace naleznete na www.barevnaskla.cz

 

REKLAMA

Obrázek reklamy