Kuchyně pro Vás v krásném prostředí na okraji Prahy

moderní kuchyně

Kuchyně jen v moderním provedení

cz en de ruNěmecké kuchyně Rempp a české Nadop - společný jmenovatel

 

Německá značka Rempp a česká nábytkářská společnost NADOP Ořechov mají leccos společného. Dlouhou tradici a know how, kombinování technologických postupů budoucnosti s poctivými materiály minulosti a velmi příznivý poměr kvality a ceny. Oba výrobci si tak na trhu zachovávají své specifické postavení – jejich výrobky vyhledávají především ti, kteří chtějí ve své kuchyni strávit několik desetiletí, a milovníci neotřelého designu, kteří nechtějí mít na chlup stejnou místnost jako většina jejich sousedů.


Technologie nově, materiály postaru – česká i německá specialita

Německá značka Rempp Küchen pěstuje tradiční řemesla už od třicátých let, kdy značka zaštiťovala jen menší truhlářskou dílnu. Prověřené postupy se smísily s moderním výrobním inženýrstvím, takže ve výsledném produktu je patrný jak pokrok technologie, tak tradice materiálu.

Nadop Ořechov je společnost s historií o poznání kratší – na českém trhu se objevila v roce 1990. Přesto patří v českých (či československých podmínkách) k jedné z nejstarších nábytkářských firem. Během dvacetiletého působení rozšířila svou nabídku vybavení prakticky na celý byt – v duchu vybrané kuchyně lze zařídit i ložnici, pracovnu či kancelář.

 

Společnost z jižního Německa se naproti tomu specializuje výhradně na tu část obydlí, ve které se připravují pokrmy nejrůznějších chutí. Oba podniky jsou ale rodinné, zaměřují se na detail a kuchyňskou linku, ergonomii prostoru či specifické požadavky dokážou ušít na míru zákazníkovi.

 

 

Kuchyně s fóliovou úpravou si zákazníci oblíbili i pro jejich dlouhou životnost a světelnou stálost. Díky „umělému“ materiálu se lze vyřádit na barevné paletě – kuchyň může být svěže zelená i rozpustile růžová. 

 

Rempp Küchen v současné době nabízejí 14 základních typů kuchyní, které jsou variovatelné do všech základních tvarů (do L, do U, do I), a dále se přizpůsobují přáním zákazníka. Nadop Ořechov má ve svém portfoliu nyní na tři až čtyři desítky základních typů kuchyní, v jejichž rámci lze ještě vybírat mezi lakovanými/dýhovanými a kuchyněmi z lamina/masivu či z finančně velmi příznivé fólie. Ta se snadno udržuje, je odolná proti vlhkosti a lze ji prakticky libovolně tvarovat na různé plochy. Imitace dřevin je u fóliovaných kuchyní přitom na vysoké úrovni – na pohled je povrchová úprava od přírodního dřeva nerozpoznatelná.

 

Německé kuchyně si zakládají na nezávadné vodě

 

Jak německý, tak český výrobce si potrpí na detaily, které ve výsledku odrážejí uživatelskou pohodlnost. Pozornost je v obou případech zaměřena na manipulovatelnost s úložnými prostory a na kuchyňská dvířka. V Ořechově se vyrábějí z lamina, laku, dýhy, fólie či z masivu. Prvotřídní kování a šikovně sestavené zásuvky jsou poznávací značkou i pro moderní kuchyně Rempp Küchen, které si navíc zakládají na osvětlovacích systémech a rozvržení osvětlovacích ploch ve všech typech kuchyní.

 

Německý výrobce z oblasti Wildbergu sice na rozdíl od českého neposkytuje možnost zařídit ve stylu kuchyně i celou zbývající část interiéru, na druhou stranu ale kontroluje zdravotní nezávadnost vody, která je v kuchyni používána. Speciální vodní filtry a vodní systémy používané v kuchyňských bateriích této německé značky odstraňují z vody celé spektrum znečišťujících látek a poskytují tak vysoký standart i těm nejnáročnějším uživatelům s různými zdravotními handicapy či alergiemi.

 

 

Německá značka Rempp Küchen se specializuje na netradiční individuální využití prostoru. Vaše nová kuchyně vůbec nemusí být „nalepena“ na zdi – záleží na aktuálních preferencích zákazníka. Kuchyňské sestavy si zakládají i na chytrém osvětlení a na kvalitě vody.

 

Nadop Ořechov – takřka dva tisíce laků, 50 detébů, 30 typů fólií

 

V Ořechově se pracuje s neobvykle širokou nabídkou materiálů čelních ploch a korpusů i  jednotlivých prvků – a to jak u kuchyní, tak u obývacích pokojů. Český výrobce standartně pracuje s cca 50 dezény lamina, v nabídce figuruje 1700 barevných laků v lesku či matu. Nabídka zahruje i MDF desky, dýhované desky v 15ti dezénech a 10 typů masivu. U kuchyňských dvířek se zákazník zdrží na delší dobu – tři stovky různých dezénů ještě doplňuje 30 typů fólií, a aby si vybral i ten nejnáročnější estét je opět připravena celá škála barev - 1 700.

 

 

 


REKLAMA

Obrázek reklamy

woodmancx.com