Kuchyně pro Vás v krásném prostředí na okraji Prahy

moderní kuchyně

Kuchyně jen v moderním provedení

cz en de ruKuchyně na klíč mají mnoho tváří

Designově ,,vypiplané" kuchyně, kopírující poslední módní trendy, vypadají skvěle v prostorných a honosných místnostech. Často ale v malém panelákovém koutě, který se snaží udělat místo obývacímu pokoji, zkrátka nefungují. Ideálním východiskem pro ty, kteří potřebují vyřešit problém s malým nebo atypickým prostorem, je kuchyň na klíč.


Nadiktujte si požadavky

Pod pojmem ,,na klíč" si můžeme představit jak kuchyni, vyrobenou pro konkrétního klienta, tak sestavu sériově vyráběného nábytku, spotřebičů a doplňků, které prodejce upraví zákazníkovi na míru. Podle dodaných parametrů a vašich přání se pak ve 3D podobě zrodí grafický návrh jedinečné kuchyně, která věrně kopíruje vaše představy. Oželíte velkou spižírnu, ale myčku na nádobí ne? Chcete menší barový pult, nebo raději velký kuchyňský ostrůvek s přívodem vody, plynu i elektřiny? Jednotlivé skříňky nemají být spojené v jeden kus a lednice má stát na neobvyklém místě? Kuchyně na klíč se jednoduše přizpůsobí i těm nejneobvyklejším požadavkům. Požadavky si diktujete vy sami, pomoci vám může zkušený designér z kuchyňského studia.

Nadčasová kuchyně Jütland je vyrobena z velmi kvalitního dřeva. Do sestavy se na
přání dají včlenit spotřebiče vybraných značek, rozměrů a barevných provedení.
Jejích variant tak mohou být desítky.

Nudná a klasická? Naopak - vždy jiná!

Nejenže nachlup stejnou kuchyni nebudou mít sousedé, protože jejich priority se od těch vašich budou nejméně v několika ohledech lišit, ale i vy sami můžete kuchyni kdykoliv poupravit podle svých představ. Nespornou výhodou nadčasových kuchyní je fakt, že pouhou změnou doplňků a dekorací, vymalováním a výměnou podlahové krytiny nebo dlaždiček se její celkový vzhled zcela obrátí. Z rustikální venkovské kuchyňky vznikne barevná retro kuchyně, kterou lze za rok ,,vyměnit" za hypermoderní hi-tech kuchyni a po dalším roce zase za klasiku ve středomořském stylu. Aniž byste museli pohnout jedinou skříňkou! Vše s minimálními náklady, neboť univerzální nábytek a spotřebiče zůstávají. Když můžete proměňovat svůj obývací pokoj nebo pracovnu, proč nedopřát totéž kuchyni, ve které většina žen tráví dlouhé hodiny?

Jedna kuchyně, tři podoby

Z minimalistické a moderně uspořádané kuchyně Imperia změna na útulnou
místnost s nádechem venkova? Stačí vyměnit pracovní desky a úchytky.


Také kuchyně Imperia, tentokrát s menším, atypicky řešeným jídelním stolem
a bohatými úložnými prostorami.Kuchyně Imperia do třetice v rohovém provedení, které šetří místo. Stoluje se
mimo prostor kuchyně - jídelní část je opticky oddělena barem.

Text: -am-
Foto: www.modernikuchyne.cz

REKLAMA

Obrázek reklamy

woodmancx.com