Kuchyně pro Vás v krásném prostředí na okraji Prahy

moderní kuchyně

Kuchyně jen v moderním provedení

cz en de ruŽhavé trendy kuchyní, ve kterých se otáčejí muži!

Muž v kuchyni už dnes není ojedinělý jev, a nemusí jít zdaleka jenom o vyučeného kuchaře. Pokud chcete partnera nadchnout pro práci v této části domu či bytu, musíte při jejím zařizování brát v potaz i jeho potřeby a nároky. Jak vypadají kuchyně, střižené na míru pragmaticky uvažujícím mužům?


Bez zbytečných ozdob, s výhledem na televizi

Kuchyně značky Remo hochglanz vynikají ostrými tvary a hladkými plochami bez zbytečných ozdob. Sestava vestavěných skříní i spotřebičů ji dává svěží, přesný vzhled - nikde nevyčnívají přebytečné skříňky, navíc všechny potřebně spotřebiče jsou zabudovány v ideální výšce trupu, aby si kuchař při obsluze trouby nebo mikrovlnky nemusel ohýbat záda. Kuchyně je koncipována jako volně otevřená do obývacího prostoru a přístupná z několika stran. Šéfkuchař tak může bavit návštěvu a zároveň se chlubit svým kulinářským uměním.

Kuchyně Remo hochglanz pracují jen s luxusními materiály, které se využívají
například i při zařizování obývacího pokoje. Kuchyně tak přirozeně splývá s centrální
částí domu či bytu.

Dokonalý přehled

Kuchyně Visby jsou dokonale stylové a jsou určené všem, kteří se cítí duchem mladí. Kuchyně je sestavena tak, aby vaření v ní bylo co nejrychlejší, její údržba co nejsnazší a její využívání co nejpraktičtější. Na matovaných skříňkách nebudou vidět otisky prstů, voda, která uteče z hrnce, se jednoduše setře bez zanechání šmouh. Plnovýsuvné boxy umožňují okamžitý a snadný přístup i k potravinám nebo kuchyňským potřebám, které se uložíte do zadního prostoru skříní. Jednoduše, rychle a efektně!

Kuchyně Visby se prodávají ve třech barevných provedeních, které odpovídají
nejžádanějším trendům: v černé, modré a červené.

Perfektně nalakovaná. Jako auto!

Hladká, oboustranně lakovaná dvířka si můžete dopřát v nachlup stejné barvě, jakou má například vaše auto. Technologický způsob lakování kuchyní Janova je totiž velmi podobný tomu, kterým se lakují automobily. Navíc právě tato sestava disponuje možností výběru až z 1700 barevných odstínů. Sladit kuchyni se svým miláčkem na čtyřech kolech proto není žádný problém. Perfektně nalakovaný povrch je možné zvolit v matné i lesklé variantě. Nijak mu neublíží vysoké teploty ani pára, jeho údržba je navíc otázkou několika vteřin.

Kuchyně Janova nelákají pouze svou nevyčerpatelnou barevnou škálou, ale i velmi
příznivou cenou.

Retro kuchyně s dlouhým barem

Ideálním řešením pro milovníky retra, kteří zároveň nechtějí za kuchyň utratit veškeré svoje úspory, je kuchyně UNA s designem šedesátých let. Hladká melaminová dvířka můžete mít hned ve čtrnácti pastelových odstínech, které rozveselí váš byt. Pestrý a nápaditý styl „šedesátek" je ovšem podtržen moderními spotřebiči na vysoké úrovni. Omyvatelné bezespárové desky navíc zajistí perfektní čistotu na celé pracovní ploše. Praktickou kuchyni UNA doplňuje i dostatečně dlouhý bar, za který se vejdou všichni kamarádi.

Stačí jeden, dva retro doplňky v podobě hodin nebo třeba obrazu, a vaše kuchyně
se stane výstavním designovým kouskem.

Text: -am-
Foto: www.modernikuchyne.cz

REKLAMA

Obrázek reklamy

woodmancx.com