Kuchyně pro Vás v krásném prostředí na okraji Prahy

moderní kuchyně

Kuchyně jen v moderním provedení

cz en de ruKuchyně na míru vaší osobnosti!

 

Každý z nás má jinou povahu i vkus a podle toho si zařizuje svůj domov. Jaký styl nejlépe vyhovuje vám a kterými barvami a materiály se nejraději obklopujete? Máme pro vás šest zajímavých tipů, jak přizpůsobit kuchyni vašemu temperamentu a povaze. Protože jen tak se v ní budete cítit dobře!

 

Jaká jste osobnost: Puntičkář

Máte rádi, když je všechno na svém místě, nepotrpíte si na nic, co není příliš praktické a účelné a v kuchyni si potřebujete především rychle a pokud možno co nejsnadněji připravit jídlo. Máte rádi, když je všude čisto a nesnášíte nepořádek. 

 

TIP: Kuchyně Vigo

Pokud na vás tato charakteristika sedí, zvolte jednoduchou moderní linku, vybavenou kvalitními spotřebiči, které usnadní vaření a udělají z něj zábavu. Kuchyně Vigo, která je novinkou pro nadcházející sezónu, bude naprosto vyhovovat každému, kdo si potrpí na pořádek a vyžaduje snadnou údržbu, zároveň ale nechce hypermoderní strohou kuchyni, která působí chladně. Vigo je zkrátka luxusní a exkluzivní kuchyně.

 


TIP: Kuchyně Sorento

Také kuchyně Sorento, další novinka ze sortimentu německé značky Störmer, se díky svému jednoduchému designu bez záhybů a zbytečných ozdůbek snadno udržuje. Pozor ale - to, že není plná ,,kudrlinek“, ještě vůbec neznamená, že je strohá a minimalistická! Díky použitým materiálům, jako je exotická dýha s výraznou kresbou a díky kontrastům barev, správnému osvětlení i špičkovým doplňkům, se stane Sorento velmi elegantní a reprezentativní kuchyní, ve které se budete určitě cítit příjemně.

 


Jaká jste osobnost: Romantik

Víte, že výše popsaný moderní styl by nebyl nic pro vás. Líbí se vám romantika a klasika. Do bytu podle vás ozdoby a dekorace patří, ale dobře víte, kde je hranice mezi pěkným a nevkusným.  

 

TIP: Kuchyně London

Lesklá květovaná dvířka v černé barvě vypadají opravdu stylově a zdobně, ale rozhodně ne kýčovitě a přemrštěně. Navíc mají ještě jednu výhodu - díky vzoru na nich hned tak nějaká šmouha vidět nebude.

 

TIP: Kuchyně Decape

Dalším horkým tipem pro beznadějné romantiky je rustikální kuchyně Decape. Dvířka s vyfrézovanými ozdobnými rámečky, vitráže z barevného skla, malé zásuvky na koření, zdobené úchytky a celá řada drobných doplňků vytváří kuchyni, která působí opravdu příjemně a útulně. Nechte se s nostalgií unést do minulosti! 

 

 

Jaká jste osobnost: Kreativec

Jste tvůrčí, máte velkou fantazii, nadevše milujete originalitu a domů byste si určitě nepořídili nábytek z velkého obchodního domu, protože víte, že na podobné kousky narazíte téměř v každé domácnosti. Líbí se vám zajímavé věci, které vybočují a nebojíte se experimentovat.

 

TIP: Kuchyně Cristallo

Výrazné barvy jsou ve vašem případě to pravé, protože obyčejná kuchyně z dřevěné dýhy by vás brzy začala nudit. Kuchyně Cristallo je výjimečná nejen zářivou barvou, ale i materiálem – dvířka jsou vyrobena z lakovaného skla, které je osazeno do pevného rámu. Ten brání mechanickému poškození skla a zároveň esteticky zakončuje hrany dvířek jemným hliníkovým rámečkem. Kuchyni Cristallo se dostalo uznání nejen mezi náročnými zákazníky, ale i na Mezinárodním veletrhu bydlení Mobitex 2007, kde získala 3. místo v kategorii Progresivní design!

 

 

TIP: Kuchyně Salzburg

Dva typy pracovní desky, každý v jiné barvě, zásuvky z nerezu a tmavě rudá barva, přímo nabitá energií - kuchyně Salzburg vezme dech každému, kdo hledá něco nového a odvážného. Nebojte se vybočit z řady; v tomto případě je to vybočení správným směrem!

 

Text a foto: Moderní kuchyně

 

 

 
REKLAMA

Obrázek reklamy

woodmancx.com