Kuchyně pro Vás v krásném prostředí na okraji Prahy

moderní kuchyně

Kuchyně jen v moderním provedení

cz en de ruNechte se inspirovat! Čtyři tipy na novou kuchyni pro každého

Každý má o své nové kuchyni jiné představy. Někdo dává přednost lehkosti a veselým barvám, jiný chce masivní kuchyni v rustikálním stylu a dalšímu učaroval jednoduchý, moderní design. Díky široké nabídce výrobců si můžete vybrat kuchyni podle svého vkusu; takovou, která vám nejlépe sedne. Pokud si stále ještě nejste jisti, jaký styl by vašemu domu nebo bytu nejvíce slušel, máme pro vás malou inspiraci.


Přizpůsobí se vám!

Přizpůsobivá kuchyně pro každého, kdo má rád změnu. Kuchyně Lech německé značky Störmer je dokonale univerzální. Jestliže rádi měníte vzhled interiéru a zkoušíte stále nové a nové styly, bude pro vás tato nebo podobná linka ideálním řešením. Sedne skvěle jak tradičnímu, tak zcela modernímu interiéru. Stačí jen použít vhodné doplňky. Design samotných skříněk a čelních ploch je velmi nadčasový a neokouká se ani po letech.

Kuchyně Lech vyniká svou univerzálností a nadčasovostí. 


Blýskavý klenot pro milovníky designu

Poslední módní trendy představuje design kuchyně Cristallo. Zaujme lesklými čelními plochami, kombinovanými s exotickou dýhou. Bezúchytkové provedení odpovídá minimalistickým trendům. Tato kuchyně je jako stvořená pro mladé, energické lidi, kteří mají rádi barvy, styl a design. Pro moderního, zaneprázdněného uživatele je Cristallo ideální také po funkční stránce - je navržena tak, aby maximálně usnadnila vaření a také její údržba je díky hladkým, jednoduše členěným plochám velmi snadná. Cristallo se zalíbí každému, kdo pochopil, že kuchyně je součást reprezentativního obytného prostoru.

Cristallo učaruje každému, kdo má rád barvy a moderní design.


Zvolněte tempo ve venkovské kuchyni

Pokud má být pro vás kuchyně místem, z něhož na každého dýchne pohoda a které evokuje příjemnou a klidnou atmosféru let dávno minulých, vsaďte na bohatě zdobenou kuchyňskou linku Aura pergamon spruce. Rustikální styl má mnoho příznivců především díky své útulnosti. Ve vesnickém domku nebo vilce si lze jen těžko představit supermoderní kuchyni z kovu a skla v minimalistickém stylu. K venkovským kuchyním patří celá řada dekorativních prvků, jako je například koncová lišta s ozdobným frézováním, polička s držákem na talíře nebo skříňka s malými zásuvkami na koření či další drobnosti. Korpusy skříněk jsou otevřené, aby daly vyniknout nádobí a všem rozmanitým doplňkům a dekoracím.

Přímo idylicky působí kuchyně Aura pergamon spruce. 


Kuchyně pro přelétavce

Kuchyně Zürich má ze všech stylů to nejlepší a ocení ji ti, kteří stále váhají. Jestliže jste poněkud přelétaví a chvíli se vám líbí to a chvíli zase ono, zvolte tuto sestavu. Světlé dřevo jí dodává na útulnosti, avšak kuchyně není přímo rustikální. Má moderní design, ale nechybí jí hravost a veselost. Zalíbí se jak rodinám s malými dětmi, tak náročným uživatelům, kteří vyžadují především eleganci a styl. Specialitou kuchyně Zürich je barevně proužkovaná deska nad pracovní plochou. Její přední strana je pokrytá folií s jemným sametovým povrchem, který odráží světlo a vytváří zajímavé efekty.

Moderní design, veselé barvy a hřejivé tóny dřeva - ze všeho to nejlepší!

Sjednoťte interiér

Propojení kuchyňské a obývací části je jedním z moderních trendů naší doby. Pokud je vaše kuchyně součástí jednoho velkého celku společně s jídelnou a obývacím pokojem, sjednoťte prostor i opticky použitím obývací stěny a dalšího nábytku ve stejném designu. Rozhodli jste se například pro lakovanou kuchyni v kombinaci s dřevěnou dýhou nebo prosklenými dvířky, orámovanými hliníkem? Použijte stejné materiály i v obývacím pokoji!

Chcete kuchyni začlenit do obytného prostoru? Sjednoťte s ní vzhled ostatního nábytku!


Text a foto: www.modernikuchyne.cz 

REKLAMA

Obrázek reklamy

woodmancx.com