Kuchyně pro Vás v krásném prostředí na okraji Prahy

moderní kuchyně

Kuchyně jen v moderním provedení

cz en de ruModerní kuchyně Praha nabízí

Naše kuchyňské studio nabízí nejen výrobu, prodej a montáž kuchyní, ale také přidanou hodnotu v podobě těchto služeb:

Zákazníkům se věnujeme nejen s výběrem kuchyně, ale také s výběrem vhodného kuchyňského příslušenství.

Klientům se snažíme vždy navrhnout vhodné řešení na základě konzultací a grafických návrhů. Optimální je návštěva naší prodejny u Prahy, kde Vám můžeme ukázat již hotové kuchyně a poradit Vám.

Pokud plánujete nákup kuchyně, doporučujeme vybrat vhodného partnera, který Vám pomůže nejen s výběrem kuchyně, ale zajistí také kvalitní servis a dodávku vhodných kuchyňských spotřebičů.

Jsme nesmírně rádi, že jste navštívili naše stránky, tedy stránky Moderní kuchyně Praha a konkrétně tuto sekci služby, zajímá Vás totiž nejen cena, ale také jistě kvalita a přidaná hodnota, tedy to, co naše kuchyňské studio nabízí.


Doporučujeme následující pro dobré pořízení nové kuchyně:

1, prohlédněte si naší nabídku kuchyní:

  • Kuchyně Modern - zde si vybere především náročný uživatel - jednoduchost, čistota a moderní trendy, to je kolekce kuchyní Modern. Dřevo, vysoký lesk, sklo a nerez, tedy moderní kuchyňské materiály.
  • Kuchyně Clasik - masivní dřevo a přírodní materiály. Desítky různých provedení z desítek kombinací dřevin. Kuchyně vhodné na každé místo - do domova, na chalupu či do firmy.
  • Kuchyně Standard - kuchyně tvořené s ohledem na jednoduchost a praktičnost při zachování výborné ceny.

2, promyslete některé z našich doplňkových služeb

  • Konzultace - je těžké dobře pořídit bez důkladného zvážení všech faktorů, jsme tu od toho, abychom Vám výběr kuchyně usnadnili.
  • Grafický návrh - nemáte jasnou představu? Chcete kuchyni nejdříve vidět a až poté jí objednat? Pak jste na správné adrese. Kvalitní grafický návrh splní Vaše očekávání.
  • Výroba - nechcete kupovatzajíce z Asie? U nás se nemusíte bát, kuchyně vyrábíme v prvotřídní české kvalitě správnými a pečlivými postupy, pokud Vás zajímá více o výrobě, navštivte sekci výroba.
  • Servis - i u kuchyně je dobré myslet na budoucnost, nejen že kuchyně vyrábíme a prodáváme, ale také nabízíme špičkový servis.

3,  udělejte si základní představu

Ačkoli tento krok bychom mohli přejít, jelikož Vám se vším opravdu rádi a maximálně poradíme a pomůžeme, je dobré si udělat alespoň zcela minimální představu, jak by měla Vaše nová kuchyně sloužit, vypadat a co by v ní nemělo chybět.

I do malých prostorů lze udělat opravdu pěkné kuchyně na míru, možností je široká škála.

4, navštivte nás

Ten nejlepší krok na závěr - navštivte nás a sami se přesvědčte, že kuchyňské studio Moderní kuchyně je opravdu dobré, budeme se na Vás těšit, již pro Vás chystáme kávu!

REKLAMA

Obrázek reklamy