Kuchyně pro Vás v krásném prostředí na okraji Prahy

moderní kuchyně

Kuchyně jen v moderním provedení

cz en de ruKonzultace

Naše studio není pouhým prodejcem kuchyňského nábytku, ale snažíme se našim zákazníkům pomoct s výběrem z různých tipů materiálů od různých výrobců. Při návrhu kuchyně vycházíme ze způsobu využívání a snažíme se, aby kuchyň byla ergonomicky i technicky maximálně využitelná. Jde například o to, aby dřez byl správně umístěn nedaleko myčky, aby pracovní plocha byla dostatečně veliká pro přípravu pokrmů.


KonzultaceNávrhy pro naše zákazníky zpracovávají špičkově vyškolení pracovníci ve specializovaném programu, který je určen pro grafický návrh, tak i pro pozdější automatické zpracování výrobními stroji. Tyto návrhy zpracováváme na základě předložené stavební dokumentace, nebo podle plánku skutečné místnosti.


Pouhým zakoupením nábytku naše služby nekončí. Standardně našim zákazníkům zpracováváme instalační plány pro stavební firmu a pro případné úpravy. Dále jsme našim zákazníkům k dispozici pro případné dotazy ohledně umístění vývodů elektřiny, vody a kanalizace.


Běžně se náš pracovník, který navrhoval kuchyň účastní i předání montáže, tak aby vše proběhlo k největší spokojenosti našich zákazníků.


Samozřejmě, že jsou naši prodejci připraveni se zákazníkovi věnovat i při následném doplnění například o ostrůvky, případně bary, které si naši zákazníci doobjednávají. Zde je hladní výhoda průmyslového zpracování, protože i po několika měsících, jsme schopni dodat nábytek ve stejném provedení.

REKLAMA

Obrázek reklamy

woodmancx.com