Kuchyně pro Vás v krásném prostředí na okraji Prahy

moderní kuchyně

Kuchyně jen v moderním provedení

cz en de ruwww.modernikuchyne.czWelcome to site modernikuchyně.cz

The site visit Modern Kitchen your future lifestyle. You only decide how your new kitchen look, everything else is our job! We bring you a lot of advice and tips, we provide comprehensive care in the selection, purchase and subsequent installation of kitchens. Our kitchen and interior design studio offers modern cuisine přes160 types of domestic and foreign production. We supply both the sectoral cuisine, as well as links to measure - we can find a solution together with you in all areas, even the most atypical. Our reports are comparable in quality to traditional manufacturers, such as Hanak Koryna and Sykora and is used in the manufacture of veneer sheets strong, durable foil, solid wood, and of course the lamina. In a network of specialized shops, visit Modern kitchen inspiration, expert advice and assistance, so do not hesitate to contact us anytime. Of course there is in our quality workmanship, long life full kitchen and a smooth customer service.

 

Our designer kitchens are your right choice!Tips for you

Malá kuchyně? Vytěžte z ní maximum!

14.10.2015 - Malá kuchyně? Vytěžte z ní maximum!

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších částí bytu, ale projektanti jako by to nevěděli. Často musíte vše, co je spojené s vařením a stolováním, vměstnat do několika čtverečních metrů. Jak na to?

>> continue


Dřez a baterie musí kuchyni sednout!

03.03.2015 - Dřez a baterie musí kuchyni sednout!

I když máte myčku nádobí, nepřestal být dřez jednou z nejdůležitějších součástí kuchyně. Bez zdroje vody se při přípravě potravin a vaření zkrátka neobejdeme, navíc ne všechno nádobí lze mýt v myčce.

>> continue


Na detailech záleží!  Co vám zpříjemní práci v kuchyni?

27.12.2012 - Na detailech záleží! Co vám zpříjemní práci v kuchyni?

Naše maminky a babičky to v kuchyni neměly lehké. O multifunkčních kuchyňských robotech, nepřilnavých pánvích, rychlovarných konvicích a mikrovlnných troubách si mohly nechat jen zdát.

>> continue


>> older articles archive
REKLAMA

Obrázek reklamy

woodmancx.com