Tip dne
  • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE

Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Návrh kuchyně

2. 2. 2012, 16:51

Návrh kuchyněModerní kuchyně ani zdaleka neznamená, že k ní dáte rovnítko "drahá kuchyně". Levné kuchyně splní stejné požadavky jako kuchyně za statisíce.


Kuchyňská linka má mít logiku

2. 2. 2012, 16:51

Kuchyňská linka má mít logikuPři zařizování kuchyně bychom měli uvažovat o tom, jak budou vedle sebe seřazené pracovní zóny. Měly by mít takovou návaznost, aby člověk během vaření nemusel stále dělat nelogické kroky a zbytečně neztrácel čas a nervy.


Kuchyně a celá řada jiných doplňků

2. 2. 2012, 16:50

Kuchyně a celá řada jiných doplňků Moderní kuchyně není pouze kuchyňský nábytek. Je to také celá řada kuchyňských spotřebičů, obklady kuchyně, pracovní desky, osvětlení kuchyně a praktické doplňky. Kvalitní moderní kuchyně vynikají precizním designovým propracováním.


Kuchyně a funkčnost

2. 2. 2012, 16:50

Kuchyně a funkčnostKuchyně patří mezi nejdůležitější místnosti bytu a domu. V kuchyni trávíme mnoho času a proto musí být dokonalá. Musí vyhovovat všem našim potřebám a být vysoce funkční a praktická. Kuchyně je také velice frekventovanou místností.